Cocktail

Individuální zájezdy do USA s ESO travel

Cestovat do USA a pak po USA individuálně je možné a při současném bezvízovém styku tomu opravdu nic nebrání. Jenže vypravit se na cestu bez pomoci odborníka - například cestovní kanceláře - to není vždy ta nejlevnější, nejbezpečnější či optimální varianta. Cestovní kancelář ESO travel má bohaté zkušenosti s pořádáním zájezdů do Spojených států amerických, a to v poznávací či pobytové verzi nebo, což je výborná služba, pomůže individuálním turistům připravit jejich samostatný cestovní plán.

Tím se stane jejich soukromé cestování po USA co nejvíc efektivní: cestovní kancelář ESO travel zajistí letenky, předem zamluví ubytování v ceně pro zákazníka optimální, zajistí půjčení auta nebo i službu průvodce. To vše podle finančních a časových možností klientů. Turistům tato služba „přímo na míru“ dovolí individuálně se věnovat předmětu svého zvýšeného zájmu (důkladnější poznání místa) či cestování v malém kolektivu přátel.

Nabídku vítají a využívají například skupiny horolezců mířící do národního parku Yosemit, sportovní rybáři mající touhu zarybařit si v Yellewstonském národním parku nebo novomanželé pro svou svatební cestu například do národního parku Grand Canyon. Individuální dovolená v USA může kopírovat trasy organizovaných poznávacích či pobytových zájezdů ESO travel, ale může být i kombinací několika programů. Přičemž má klient záruku dlouholetých zkušeností a konexí cestovní kanceláře.

Delegáti ESO travel poskytnou zájemci individuální péči a vypracují podrobný itinerář jeho cesty, opět finančně optimalizované. Klient se nemusí starat ani o žádné výjezdní formality (pojištění). Individuální zájezdy „na míru“ jsou skutečně „šity“ pro klienty, kteří chtějí mít vše pod kontrolou, předem zajištěno, ovšem při zachování maximální možné míry soukromí.

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o poznávacích zájezdech do USA pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, vítěz TTG Travel Awars 2011 v kategorii Nejlepší touroperátor pro Ameriku.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@poznavacizajezdyusa.cz