Cocktail

ESO travel: To nejlepší z USA

To nejlepší z USA, zájezd pořádaný cestovní kanceláří ESO travel, začíná symbolicky - plavbou kolem sochy Svobody a prohlídkou New Yorku. Poznání New York City jsou věnovány dva dny. Poté se výprava přesune k další světové legendě - k Niagarským vodopádům, které si prohlédnete i ze spodní perspektivy při projížďce loďkou.

Další dny budou věnovány historii: navštívíte Gettysburg, klíčové místo války Severu s Jihem a přejedete do hlavního města Washingtonu D.C. Prohlídce jeho významných míst je věnován sedmý den zájezdu. Uvidíte Bílý dům, Kapitol, národní hřbitov v Arligtonu a jiná místa, kde se tvořila světová historie. Také následující den bude věnován americké státnosti - navštívíte Annapolis, kde sídlí námořní akademie USA.

Cestou do Philadelphie budete obdivovat sedm kilometrů dlouhý most Chesapeake Bay Bridge. Ve Philadelphii přespíte, prohlédnete si ji a z jejího letiště přelétnete do Los Angeles. Tam vás čeká prohlídka "továrny na sny" - Hollywoodu a legendárních míst spjatých s filmovým průmyslem.

Trochu jiné to bude v Joshua Tree, přírodní rezervaci proslulé podivuhodnými žulovými skálami a háji kaktusů. Přes území navažských indiánů projedete do Page u Lake Powell, odkud příští den zamíříte k přehradě Glen Dam a pak do národních parků Bryce Canyon a Zion. Zdatní budou moci podniknout túru ke hraně kaňonu. Ostatní mohou šetřit síly, čeká vás nočně nasvícené Las Vegas, a protože tam je zajištěn nocleh, mohou zájemci v kasinech strávit celou noc.

Po prohýřené noci si "prohřejete kožichy" v Údolí smrti, v nejteplejším a nejnižším bodu západní polokoule. Návštěva Národního parku Sequoia v pohoří Sierra Nevada pak bude působit jako příchod do ráje. Park je proslulý obřími sekvojemi. Poslední dva dny strávíme prohlídkou zajímavostí překrásného přístavního města San Francisco, kde se s USA rozloučíme.

Prohlédněte si prosím program a termíny zájezdu.

Vybrané zájezdy

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o poznávacích zájezdech do USA pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, vítěz TTG Travel Awars 2011 v kategorii Nejlepší touroperátor pro Ameriku.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@poznavacizajezdyusa.cz