Cocktail

ESO travel: Města a příroda západu

Hollywoodská hvězdná noblesa, myriády neonů kasin v Las Vegas či pohled do jedné z největších trhlin v zemském povrchu Grand Canyonu - to je výběr z lahůdek zájezdu Města a příroda západu USA, který nabízí cestovní kancelář ESO travel.

Desetidenní putování nejzajímavějšími místy amerického západu začíná prohlídkou Los Angeles, kde v počátku 20. století vyrostla světová "továrna na sny" - Hollywood. Prohlídka jeho legend (chodník slávy, Beverly Hills, Santa Monica) je v programu druhého dne zájezdu. Zájemci se mohou pobavit v zábavním parku Universal Studios.

Další den se podíváme do národního parku Joshua Tree a při přejezdu do Williamsu, místa třetího noclehu, mineme Route 66, slavnou první spojnici mezi východem a západem, nyní užívanou už jen k "bezstarostným jízdám".

Na čtvrtý den nikdy nezapomenete - výprava ke Grand Canyonu, obrovské průrvě, z níž se dají vyčíst dějiny Země, patří k celoživotním zážitkům. Rovněž další program znamená výlet do lůna neporušené přírody, tentokrát k jezeru Lake Powell a do národního parku Bryce Canyon ve státě Utah. Pak ještě alespoň menší túry národním parkem Zion a přesun znamenající šok - město hazardu a kasin, Las Vegas v noční iluminaci. Kdo bude mít chuť, zájem a přebytečné peníze, může se bavit třeba do rána, protože v Las Vegas vaše výprava přenocuje.

Ještě větší horko než u hracích stolků bude další den v Údolí smrti, nejžhavějším místem západní hemisféry. O to víc oceníme zalesněnou krajinu a obří sekvoje v národním parku Sequoia v pohoří Sierra Nevada. Poslední dva dny prožijeme v San Francisku. Prohlédneme si jeho strmé ulice či kuriózní kabelovou tramvají cable car. V programu je také plavba lodí a prohlídka města od moře - jeho mosty a ostrov Alcatraz s kdysi nejpřísněji střeženou káznicí. Na losangeleském letišti se s americkým západem rozloučíme.

Prohlédněte si prosím program a termíny zájezdu.

Vybrané zájezdy

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o poznávacích zájezdech do USA pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, vítěz TTG Travel Awars 2011 v kategorii Nejlepší touroperátor pro Ameriku.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@poznavacizajezdyusa.cz