Cocktail

ESO travel: To nejlepší z Floridy

Vítá vás letiště v Miami, počáteční místo zájezdu To nejlepší z Floridy, který připravuje, nabízí a pořádá cestovní kancelář ESO travel. Po noclehu v úžasném centru turistického ruchu - Miami - se vydáte na cestu pásem ostrůvků Keys s padesáti mosty a uvidíte vše, co návštěvník od Floridy očekává: pobřeží s azurovým mořem, pláže, hotelové a ubytovací komplexy, džungli, rybářské lodi a výletní jachty.

Dosáhnete až nejjižnějšího cípu poloostrova, kde vás čeká nocleh a další den prohlídka floridského skvostu - národního parku Everglades. Podivuhodná, téměř prehistorická krajina, kterou vytvořila osmdesát kilometrů široká a jen 15 centimetrů hluboká delta řeky. Udiví vás florou (stromové ostrovy, džungle mangrovů) i faunou (aligátoři, ptáci možná i kaguáři). Ojedinělý mokřadní ekosystém si prohlédnete z typického prostředku této oblasti - vznášedla.

Čtvrtý den věnujete kultuře. V letovisku St. Petersburg si zájemci mohou prohlédnout sbírku obrazů Salvadora Dalího. Projedete Tampu a den zakončíte v Orlandu, městu floridské zábavy. Zdržíte se v něm, protože parky Disney World nebo Universal Studios či Sea World s delfíny, lachtany a kosatkami stojí za prohlídku a pouze jeden den k tomu nestačí.

Nemohla by to být návštěva Floridy, kdybyste neviděli Kennedyho vesmírné středisko na mysu Cape Canaveral s centrem vesmírného a kosmického programu kosmické agentury NASA. V programu zájezdu je prohlídka kosmodromu, a kdo bude chtít, může si vyzkoušet i start raketoplánu. Samozřejmě jen v trenažéru.

Navečer vás znovu přivítá Miami a budete mít možnost prohlédnout si jeho historické části. Poslední den je věnován relaxu na pláži a naplněni energií ze slunce a báječné osmidenní pohody na Floridě zamáváte z miamského letiště, kde program zájezdu To nejlepší z Floridy započal i skončil.

Prohlédněte si prosím program a termíny zájezdu.

Vybrané zájezdy

Partneři

ESO travel

Informace a zajímavosti o poznávacích zájezdech do USA pro vás připravuje cestovní kancelář ESO travel, vítěz TTG Travel Awars 2011 v kategorii Nejlepší touroperátor pro Ameriku.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@poznavacizajezdyusa.cz